Montenegro – Balkani pärl

Montenegro – Balkani pärl

Montenegro meelitab reisijaid oma looduse, mägede, ülimalt puhta ja soolase Aadria mere poolest. Samuti rikkaliku ajaloopärandi ja kohalike eriti sõbraliku suhtluse poolest. Oma ainulaadse looduse tõttu on kogu riigi territoorium UNESCO kaitse all. Üha enam puhkajaid valib oma puhkuseks just selle sihtkoha hinna-kvalitetedi suhte-, suurepärase kliima- ning lõputute liivarandade tõttu.

16.05.  7 ööd

585€ Slovenska Plaza 3* BB Budva Suvine Kollektsioon

619€ Slovenska Plaza 4* BB Budva Suvine Kollektsioon

625€ Aleksandar Budvanska Rivijera 4* BB Budva Suvine Kollektsioon

645€ Palas 4* BB Petrovac Suvine Kollektsioon

665€ Castellastva 4* BB Petrovac

669€ Monte Mare (ex. Hotel Zlatibor Canj) AI Canj

685€ Eurostars Queen Of Montenegro 4* BB Becici

710€ Vile Oliva 4* AI Petrovac

715€ Pearl Beach Hotel 4* AI Canj

725€ Hotel Montenegrina 4* AI Becici Suvine Kollektsioon

929€ Iberostar Slavija 5* BB Becici

1105€ Iberostar Bellevue 4* AI Becici

1145€ Hotel Iberostar Herceg Novi 4* AI Njivice

Broneeri kevadpuhkus kohe ja kasuta soodsaid maksetingimusi:

  • Ettemaks vaid 10%reisipaketi maksumusest
  • Ülejäänud osa vaid 14 päeva enne reisi

Broneerimiseks helista 6278012 või kirjuta fiesta@fiestareisid.ee  

Mida teha eestlastele veel üsna avastamata 𝐌𝐨𝐧𝐭𝐞𝐧𝐞𝐠𝐫𝐨𝐬?

Meie soovitused kõlavad nii – Montenegro on täis lõputult palju kauneid paiku, põnevaid seiklusi ja toredaid inimesi. Tutvustame Bar Rivierat, mis pakub mitmekülgset kultuuri ja ajalugu, imelist loodust ja lõputuid sportimisvõimalusi.
𝐁𝐚𝐫𝐢 𝐯𝐚𝐧𝐚𝐥𝐢𝐧𝐧 on vabaõhuamfiteater – see on romantilise ajalooga linn, mis on säilitanud oma hõngu ja iidseid ehitisi. Vanalinn asub 4 km kaugusel rannikust ja seda ümbritseb maaliline kindlusmüür.
𝐊𝐮𝐧𝐢𝐧𝐠𝐚𝐬 𝐍𝐢𝐤𝐨𝐥𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐞𝐞 – ehitati 1885. aastal, kuningas Nikola kinkis selle oma tütrele ja väimehele. Nüüd on see linnamuuseum.
𝐒𝐤𝐚𝐝𝐚𝐫𝐢 𝐣𝐚̈𝐫𝐯 on vaid 30 minuti kaugusel Barist ja see on Montenegros kindlasti kohustuslik külastuspaik. Vapustav looduskaitseala, kus saate näha haruldasi linde, sõita paadi, süsta või jalgrattaga ning külastada erinevaid veinitootjaid.
𝐂𝐫𝐯𝐞𝐧𝐚 𝐩𝐥𝐚𝐳̌𝐚 – “𝐏𝐮𝐧𝐚𝐧𝐞 𝐫𝐚𝐧𝐝”. Türkiissinise merevee, roheliste männipuude ja punaste kivikeste uskumatu kombinatsioon loob väga erilise atmosfääri.
𝐊𝐫𝐚𝐥𝐣𝐞𝐯𝐚 𝐩𝐥𝐚𝐳̌𝐚 – selle ainulaadse ranna juurde pääseb vaid Čanj külast. Kunagine Montenegro kuningliku perekonna lemmikpuhkusepaik – kaljudest ümbritsetud rand – on romantilise ja rahuliku atmosfääriga ning pakub kõike vajalikku rannas lõõgastumiseks: lamamistoolid, riietusruumid, vannitoad ja restoran.

Montenegro - Balkani pärl

Rohkem infot Montenegro kohta: VisitMontenegro

Reisikorraldaja Coral Travel