Kõik meie hetke pakkumised

PUHKA EESTIS

289,00

Vaatame Saaremaad ja külastame "Mängime Võluflööti" kogupereooperit.

289,00

Vaatame Saaremaad ja külastame ooperipäevade flamenkoballetti "Carmen"

Suurepärane võimalus väljasõiduks kooligrupiga või huviringiga, pakkudes palju avastamisrõõmu, kauneid ajaloolisi fakte ning mõnusat aega koos sõpradega. Klassireisid Saaremaale, Hiiumaale, Helsingisse, Stockholmi... Maailm on täis võimalusi!

Original price was: €265,00.Current price is: €235,00.

Etendus "Rohelised niidud" koos Põltsamaa lossi ja Tartu botaanikaaia külastusega. OOTELEHT (kui keegi loobub reisist)!

Mändjalas, linnakärast eemal rannaliival asuv ja värskelt renoveeritud Saaremaa Rannahotell on nagu peidetud pärl.

Tule veeda mõnus puhkus Pärnumaal!

AASTARINGSED REISID

Vahendame pakettreise erinevatesse sihtkohtadesse aasta läbi.

Pakume eestlaste hulgas populaarseid sihtkohti nagu Egiptus, Türgi ning Kanaari saared. Lisaks Hispaania, Portugal, Kreeka, Itaalia, Horvaatia, Montenegro, Bulgaaria, Tuneesia, India-Goa, Iisrael, Dubai, Jordaania ja paljud teised sihtkohad Euroopas ja kaugemal.

Täiendavalt pakume Coral Travel, Novatoursi, JoinUp´i, GoAdventure’i, AlpiExpressi ja teiste reisikorraldajate reise. Täpne reisikorraldaja selgub teenuse valimise käigus.

Küsi pakkumist!

KÜSI PAKKUMIST!

Hämmastav Hiina – unustamatu reis Hiina kolmes eri näoga linnas. Naudi puhkust hämmastavas Hiinas!

Indoneesia päikese alla puhkama! Lennuperiood: Küsi Sulle sobival ajal pakkumist.

Naudi puhkust Tai Kuningriigis. Pakume võimalust nautida puhkust Bangkokis, Pattayal, Hua Hinis, Krabil või Phuketil.

3690,00

Värviküllane suurlinn Singapur, Indoneesia ainus kuninglik linn Yogyakarta, eksootiliste templite ja valge rannaliivaga võrratu Bali.

Taisse sobib reisida aastaringselt. Hind vastavalt väljumisele ja majutuse tasemele.

Reisi koostame Sulle sobival ajavahemikul Naudi puhkust salapärases Vietnamis.

INDIVIDUAALREISID

Tere tulemast individuaalreiside rätsepate juurde Fiesta Reisides.

Korraldame individuaalreise kõikjale maailmas. Individuaalreisid on nagu rätsepatöö – iga klient saab kujundada koos reisibüroo töötajatega „oma reisi” just sinna ja just selliste valikutega nagu ta soovib. Valida võid kõike – sihtkohti, aega, majutusi, vaatamisväärsusi ja aktiivset tegevust.

Aasia reisid

Meie reisivalikud – Eestis kõige suuremate ja pikaajalisemate kogemustega Aasia reiside korraldaja. Enim õnnelikke reisijaid saadab Fiesta Reisid teele Tai Kuningriiki. Tai on tänu oma väga sõbralikele inimestele saanud maailmas hellitava hüüdnime „naeratuste maa”.

Väga palju reise korraldatakse Hiinasse ja Singapuri. Fiesta Reisid hoolitseb selle eest, et iga kliendi individuaalreisil oleks sobitatud sihtkoha huvitavaimad ekskursioonid, parim klimaatiline hooaeg, mõistliku hinnaga kvaliteetne majutus ja võimalus nautida ajalugu, kultuuri, šoppamist ja muidugi kohalikku toitu. Et puhkus oleks nauding.

Värskeim valik Aasia reis Fiesta Reisidel on maailma suurim islamiriik Indoneesia. Selle piirkonna lemmikuks on ülieksootiline ja lopsaka loodusega Bali saar. See on puhkusekoht, kus ookean on alati soe, liivarand puhas ja aastaringi valmivatel puuviljadel on päikese maitse.

Austraalia

Paljudele eestlastele on südamelähedane Austraalia – kui II maailmasõja ajal sai see maailma kuklapoolel asuv manner uueks koduks tuhandetele eestlastele, siis ka nüüd – viimaste aastatega on sinna reisinud väga palju noori eestlasi tööle, õppima ja elama. Austraalia unikaalset loodust lihtsalt peab nägema.

Tipp-spordisündmused

Fiesta Reisid varustab alati oma kliente ka maailma tipp-spordisündmuste piletitega.

Maitsenaudingud

Prantsusmaa konjaki-ja šampanijareisid väikestele gruppidele. Maitsenaudingud tõelistes konjakipiirkondades koos kohalike hõrgutistega.

See ongi reisifirma „rätsepatöö”

Tegutsenud stabiilselt ja turvaliselt üle 20 aasta. Alati esindanud kõiki maailma olulisi spordivõistlusi; otsinud klientidele uusi põnevaid sihtkohti; garanteerinud reiside laitmatu sujumise; võimaldanud parimaid majutusi; hoolitsenud oma iga reisija kui pereliikme eest.

Küsi pakkumist Sinu valitud sihtkohta!

KÜSI PAKKUMIST!