Indoneesia ringreis

Jakarta – Kalimantan – Bali

28.okt – 14.nov 2022

Reisi kava:

28.oktoober

Tallinn-Jakarta lennud, Turkish Airlines

Tallinn-Istanbul 19.15-22.30

29.okt Istanbul-Jakarta 02.00-17.35

29.oktoober, Jakarta

Saabumisel Jakartasse kohtumine giidiga (ingliskeelne), transfeer hotelli. Ööbimine Jakartas.

30.oktoober, Jakarta

Hommikusöök, Linnatuur Jakartas ja edasi sõit bussiga (konditsioneeriga) Bogorisse, kus külastame Botaanika aeda – Kebon Raya. See tohutu, maaliline ja rahulik park, hõlmab enda all enam kui 80 hektarit. Kebon Raya on asutatud 1817 aastal. Pargis on imelised taimealad, kalatiigid ja ojad, lootose aiad, avatud alad ja muuseum. Sõit tagasi kulgeb mööda mägiteid, möödudes teeistandustest, riisipõldudest ja traditsioonilistest Java küladest. Ööbimine Jakartas.

31.oktoober, Jakarta-Kalimantan

Hommikusöök hotellis. Check-out, lend Kalimantanile GA532 11.30-14.30, saabumine Syamsuddin Noor Banjarmasin lennujaama. Vastu võtab kohalik giid (inglis keelne), transfer hotelli, check-in.  Kell 18.00 transport hotellist õhtusöögile kohalikku restorani. Pärast õhtusööki kerge jalutuskäik, mille käigus näeb Proboscis ahviskulptuuri, Pandangi torni ja Banjarmasini monumenti. Tagasisõit hotelli. Ööbimine hotellis.

1.november, Kalimantan

Varajane ekskursioon transfeeriga hotellist sadamasse, paadisõit Lok Baintani küll hõljuvale turule. Turul saab osta kohalikku söögi-joogipoolist- puuvilju, kooke, kohvi, teed, suveniire. Hommikusöök Soto Bang Amatis. Jätkub sõit paadiga Martapura jõe kanalis, et külastada Sewangi saare kohalikke paadimeistreid. Tuur jätkub kerge matkaga mööda saart, et näha Proboscise have. Lõuna kohalikus restoranis. Külastame Puruni ja Sasirangani küla, kus kohalikud kauplevad puruni lehtedest tehtud kottide, mütside, jalamattidega. Õhtusöök ja sõit tagasi hotelli ja vaba aeg.

2.november, Kalimantan

Hommikusöök hotellis, check-out. Sõit Tahura Geopark Hilli-I, kus avaneb vaade Tahura mägedele. Proovime kohalikku mett ja külastame Hollandi maja. Paadisõit mööda Riam kanani järve ning näeme Deer ja Proboscise saari. Tagasi sadama jõudes leiame kalastuskoha, mis pakub lõunasöögiks värskelt grillitud kala, lõunasöök paadis. Pärast lõunat sõit Belangian küla sadama poole, kus ööbitakse kohalike külaelanike kodudes. Õhtusöök ja vaba aeg.

3.november, Kalimantan

Pärast hommikusööki sõit mootortaksoga troopilisse vihmametsa, matkame mööda troopikat, ületades jõgesid, nautides kohalikku floorat-faunat. Rattasõit Belangiani külla, lõunasöök. Check-out ja sõit tagasi Riam Kanani sadamasse. Transfeer Loksado saarele, õhtusöök teel olles. Saabumine ja check-in Mountain Meratus Resorti-s, vaba aeg.

4.november, Kalimantan

Hommikusöök hotellis, tutvustav tuur kohalikus külas, metsamatk Harantai kose juure. Lõuna hotellis ja vaba aeg. Õhtusöök ning vaba aeg.

5.november, Kalimantan

Hommikusöök hotellis, pärast mida suundume kohaliku bambuse raftingule, mis kulgeb mööda Amanditi jõge (2h). Pärast raftingut mõnus puhkus kuumaveeallikates Tanuhi Resortis. Tagasisõit hotelli, check-out, lõuna ja sõit Banjarmasini. Õhtusöök teel olles. Check-in hotelli ja vaba aeg.

6.november, Kalimantan-Bali

Hommikusöök hotellis, vaba aeg. Check-out ja transfeer lennujaama, lend Balile.

6.-13.nov rannapuhkus Balil

Hommikusöök hotellis, vaba aeg. Balil veedetud aja jooksul reisi kavas kaks ekskursiooni (terve päeva tuur ja poole päeva tuur) kohaliku eluga tutvumiseks- saare vaimne keskus Ubud ja riisipõldude külastus.

13.november Bali

Hommikusöök hotellis, vaba aeg, check-out ja transfeer lennujaama, lend tagasi Eestisse.

Bali-Istanbul 21.40-05.55 +1

14.november

Istanbul-Tallinn 09.30-11.45. Saabumine Tallinnasse.

Reisi lõpp!


Hinnad:

4* hotelli valikul 3490.00 EUR, ühese majutuse lisatasu 900.00 EUR.

5* hotelli valikul 3990.00 EUR, ühese majutuse lisatasu 1100.00 EUR.

Hind kehtib ühele kahese majutuse korral.

Reisisaatja:

Reisisaatjaks on Thea Karin. Thea Kagu-Aasia vaimustus sai alguse juba ülikooliajal Saksamaal ja Austrias ning viis teda Taist üle Myanmari ja Kambodza ka Indoneesiasse. Reisiajakirjanikuna on ta kirjutanud mitmeid artikleid, teinud filme ja saateid KUKU raadios Reisirada saate raames. Giidi kogemused sai ta Austrias, töötades peale mitmeaastast väljaõpet ajakirjanike ja riiklike külaliste delegatsioonidega.

Infoks:

  • Reisi eest ettemaks 300.-EUR, arve saadetakse ning tuleb tasuda 7 päeva jooksul peale reisi broneerimist. Reisist loobumise korral ettemaksu tagastus 100% kuni 90 päeva enne reisi.
  • Reisipaketi hinnas lennupiletid, lennujaamamaksud, transfeerid, majutus valitud hotellis, toitlustus vastavalt programmile, (H/S-hommikusöök, L/S-lõunasöök, Õ/S-õhtusöök),  programmis olevad ekskursioonid, programmis olevad tasulised sissepääsud, reisisaatja ja kohaliku profesionaalse giidi (ingliskeelne) teenused.
  • Lisatasu eest ühene majutus, reisikindlustus, isiklikud kulutused, jootraha.
  • Fiesta Reisid jätab endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
  • Reisiprogrammis, sh. lennuaegades võib tulla ette muudatusi reisibüroo Fiesta Reisid mitte olenevatel põhjustel.