Indoneesia ringreis

24.november – 14.detsember 2022

Jakarta – Bogor – Bandung – Yogyakarta – Bali

Välja müüdud!

Reisi kava:

24.november

Tallinn – Istanbul 18.40-22.55; 25.nov Istanbul– Jakarta 02.20-17.40 +1

25.november

Saabumisel Jakartasse kohtumine giidiga (ingliskeelne), transfeer hotelli. Ööbimine Jakartas hotellis Borobudur.

26.november, Jakarta (hommikusöök, lõunasöök)

Hommikusöök hotellis, seejärel Jakarta linnaekskursioon lõunasöögiga. Ööbimine Jakartas hotellis Borobudur.

27.november, Jakarta-Bandung (hommikusöök, lõunasöök)

Pärast hommikusööki hotellis sõit Bogori rahvusparki. Edasisõit Bandungi suunas. Teel sihtkohta on mitmeid imelisi maalilisi kohti piltide tegemiseks. Bandungi on nimetatud ka “Jaava Pariisiks” kus on segunenud modernne ja ajalooline arhitektuur. Ööbimine Bandungis. Hotell El Royal või sarnane.

28.november,  Bandung (hommikusöök, lõunasöök)

Peale hommikusööki hotellis sõidame Tangkuban Perahule, 2000 meetri laiuse hõõguva vulkaani juurde (~30km). Jätkame läheduses oleva tee istandusega tutvumist – tee kasvatamine, -korjamine, -töötlemine. Tagasisõit Bandungi. Ööbimine Bandungis. Hotell El Royal või sarnane.

29.november, Bandung-Yogyakarta (hommikusöök, lõunasöök pakiga kaasa)

Pärast varast hommikusööki transfeer rongijaama. Rongiga 6-7 tunnine sõit Yogyakartasse. Rongi tee kulgeb läbi mägede, kohalike külade ja riisipõldude. Rongijaamast transfeer hotelli. Pealelõuna on vaba omapäi ümbruskonnaga tutvumiseks, nt.Malioboro Street, mis on väga populaarne koht kohalikele ja turistidele poodlemiseks, etendustest osa saamiseks ja söömiseks. Yogyakarta on ainus Indoneesia kuninglik linn, mida ikka veel valitseb monarhia. Yogyakartat peetakse ka kaunite kunstide, kultuuri ja hariduse keskuseks. Ööbimine Yogyakartas, hotell Santika või sarnane.

30.november, Borobudur(~42 km) (hommikusöök, lõunasöök)

Hommikusöök hotellis. Ekskursioon Borobuduri – maailma suurimasse budistliku templisse, mis pärineb 9.sajandist ja on UNESCO maailmapärandi nimistus. Seejärel tutvumine Borobuduri ümbruskonnaga ning sõit tagasi Yogyakartasse. Ööbimine Yogyakartas, hotell Santika või sarnane.

1.detsember, Mount Merapi (~28 km) (hommikusöök, lõunasöök)

Hommikusöök hotellis. Bussisõit Kaliunrangi – väike linn Merapi vulkaanilise mäe jalamil. Külastame Ulen Sentalu muuseumi, kus saab ülevaate 15. sajandil valitsenud kuninglikust perekonnast. Jätkame teekonda, et Jeepidega sõita ja näha ühe maailma ohtlikuma vulkaani tagajärgi. Kohtume kohalike inimestaga ja külastame “Sisa Hartaku” muuseumi. Ööbimine Yogyakartas, hotell Santika või sarnane.

2.detsember Yogyakarta- Bali

Lend Yogyakarta – Denpasar. Lennujaamas kohtumine giidiga ja transfeer hotelli. Ööbimine Balil. 4 tärni puhul hotell Grand Whiz või sarnane. 5 tärni puhul Nusa Dua Beach või sarnane.

2.detsember-13.detsember, rannapuhkus Bali saarel

Rannapuhkus Balil, majutus hotellis hommikusöögiga. Balil viibimise ajal toimub kaks terve päeva ekskursiooni lõunasöögiga ja üks poole päeva ekskursioon, et tutvuda lähemalt saare kohaliku eluoluga. 4.detsember toimub terve päeva Kintamani tuur- Batubulan ja kohalik traditsiooniline Barongi tants, kohviistanduse külastus, lõuna, Tirta Empul tempel. 5.detsember toimub poole päeva tuur-Mengwi Royal templi külastus, Alas Kedaton Monkey forest, päikeseloojang Tanah Loti templis. 7.detsember toimub terve päeva ekskursioon Celuki ja Mas küladesse, kus tutvutakse kohalike käsitöölistega.

13.detsember

Hommikusöök hotellis, vaba aeg, õhtul transfeer lennujaama, lend tagasi Eestisse.

Lend Denpasar- Istanbul 22.20-06.35 (+1).

14.detsember

14.detsember Istanbul-Tallinn 09.30-11.45. Saabumine Tallinnasse.

Reisi lõpp!


Hinnad:

4* hotelli valikul 3650.00 EUR, ühese majutuse lisatasu 1100.00 EUR.

5* hotelli valikul 4180.00 EUR, ühese majutuse lisatasu 1490.00 EUR.

Hind kehtib ühele kahese majutuse korral.

Reisisaatja (kinnitamisel täpne esindaja):

Reisisaatja Thea Karin. Thea Kagu-Aasia vaimustus sai alguse juba ülikooliajal Saksamaal ja Austrias ning viis teda Taist üle Myanmari ja Kambodza ka Indoneesiasse. Reisiajakirjanikuna on ta kirjutanud mitmeid artikleid, teinud filme ja saateid KUKU raadios Reisirada saate raames. Giidi kogemused sai ta Austrias, töötades peale mitmeaastast väljaõpet ajakirjanike ja riiklike külaliste delegatsioonidega.

Infoks:

  • Reisi eest ettemaks 500.-EUR, arve saadetakse ning tuleb tasuda 7 päeva jooksul pärast reisi broneerimist. Reisi lõppmakse tuleb tasuda hiljemalt 45 päeva enne reisi.
  • Reisipaketi hinnas lennupiletid, lennujaamamaksud, transfeerid, majutus valitud hotellis, toitlustus vastavalt programmile, (H/S-hommikusöök, L/S-lõunasöök, Õ/S-õhtusöök),  programmis olevad ekskursioonid, programmis olevad tasulised sissepääsud, reisisaatja ja kohaliku profesionaalse giidi (inglise keelne) teenused.
  • Lisatasu eest ühene majutus, reisikindlustus, isiklikud kulutused, jootraha.
  • Fiesta Reisid jätab endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
  • Reisiprogrammis, sh. lennuaegades võib tulla ette muudatusi reisibüroo Fiesta Reisid mitte olenevatel põhjustel.