Individuaalreisid

Tere tulemast individuaalreiside rätsepate juurde Fiesta Reisides.

P1100455

rlOnvUGv_T7PMG68ATilaZnc0R7O2FduPUtylexjnf4   folio-12

Korraldame individuaalreise kõikjale maailmas. Individuaalreisid on nagu rätsepatöö – iga klient saab kujundada koos reisibüroo töötajatega „oma reisi” just sinna ja just selliste valikutega nagu ta soovib. Valida võid kõike – sihtkohti, aega, majutusi, vaatamisväärsusi ja aktiivset tegevust.

Meie reisivalikud –

Eestis kõige suuremate ja pikaajalisemate kogemustega Aasia reiside korraldaja. Enim õnnelikke reisijaid saadab Fiesta Reisid teele Tai Kuningriiki. Tai on tänu oma väga sõbralikele inimestele saanud maailmas hellitava hüüdnime „naeratuste maa”.

Väga palju reise korraldatakse Hiinasse ja Singapuri. Fiesta Reisid hoolitseb selle eest, et iga kliendi individuaalreisil oleks sobitatud sihtkoha huvitavaimad ekskursioonid, parim klimaatiline hooaeg, mõistliku hinnaga kvaliteetne majutus ja võimalus nautida ajalugu, kultuuri, šoppamist ja muidugi kohalikku toitu. Et puhkus oleks nauding.

Värskeim valik Aasia reis Fiesta Reisidel on maailma suurim islamiriik Indoneesia. Selle piirkonna lemmikuks on ülieksootiline ja lopsaka loodusega Bali saar. See on puhkusekoht, kus ookean on alati soe, liivarand puhas ja aastaringi valmivatel puuviljadel on päikese maitse.

Paljudele eestlastele on südamelähedane Austraalia – kui II maailmasõja ajal sai see maailma kuklapoolel asuv manner uueks koduks tuhandetele eestlastele, siis ka nüüd – viimaste aastatega on sinna reisinud väga palju noori eestlasi  tööle, õppima ja elama. Austraalia unikaalset loodust lihtsalt peab nägema.

Fiesta Reisid varustab alati oma kliente ka maailma tipp-spordisündmuste piletitega.

Prantsusmaa konjaki-ja šampanijareisid väikestele gruppidele. Maitsenaudingud tõelistes konjakipiirkondades koos kohalike hõrgutistega.

Tegutsenud stabiilselt ja turvaliselt üle 20 aasta. Alati esindanud kõiki maailma olulisi spordivõistlusi; otsinud klientidele uusi põnevaid sihtkohti; garanteerinud reiside laitmatu sujumise; võimaldanud parimaid majutusi; hoolitsenud oma iga reisija kui pereliikme eest. See ongi reisifirma „rätsepatöö”.

Küsi pakkumist Sinu valitud sihtkohta!Sihtkohad üle maailma

Soovid tõelist rannapuhkust, kus päike särab ja soojakraade on 20-30 ringis? Või unistad hoopis lumelaua- või suusareisist lumerohkesse mäestikukuurorti? Küsi Sulle sobivat pakkumist!Majutus

Majutusvõimalused varieeruvad vastavalt sihtkohale ja soovidele..


Küsi pakkumist!

Küsi pakkumist välja valitud sihtkohta- Eestis, Euroopas, Ameerikas, Aafrikas, Aasias või Austraalias…