Eksootiline puhkusepakett Saaremaal

Indoneesia toidu-ja kultuuripäevad Saaremaal 10.-11.07.2019

Saaremaa – põnev meretagune paik!

Reisikirjeldus

Eesti suurimat saart, Saaremaad tuntakse hea puhkekohana, kus on omapärane loodus, palju vaatamisväärsusi ning lahe saare huumor. Oma ainulaadsuse on Saaremaa säilitanud paljuski just oma asukoha ja eraldatuse tõttu. Põlistes külades leidub veel rookatusega hooneid ja kiviaedu, säilinud on kaunid rahvariided ning omapärane keelepruuk. Saaremaal on mönus!

Ajakava

I päev

Väljasõit Tallinnast kell 07.30. Sõidame Virtsu. Kell 10.15 väljub praam Virtsust Kuivastusse. Kohtumine kohaliku giidiga ja algab ekskursioon.

Külastatavad huviväärsused: igapäevast elu elav ja samal ajal muuseumina toimiv Koguva küla (Juhan Smuuli sünnitalu Tooma, vana külakool ja Muhu naiste käsitöö). Töötav tuuleveski – Eemu tuulik (vaatame väljast).

Kell 12.30 lõunasöögi võimalus Orissaares (palume ette tellida).

Järgnevad huviväärsused: Maasilinna varemed – väljakaevamise ja osalise taastamise järgus olev keskaegne ordulinnus, Angla Tuulikumägi oma 5 renoveeritud tuulikuga ja Pärandikultuurikeskus, kus tutvume erinevate töötubadega ja degusteerime Angla leiba koos ürdivõi ja teega. Umbes kell 17.00 jõuame hotelli.

Majutus mereäärses Mändjalas Hotell Saaremaa.

Kell 19.00 eksootiline Indoneesia muusika- ja tantsuetendus koos Indoneesia buffeeõhtusöögiga hotellis.

II päev

8.00 – 9.00 Hommikusöök hotellis, väljaregistreerimine, järgneb busssiekskursioon.

Külastatavad huviväärsused: Sõrve sääre tipp – kaugele Liivi lahte ulatuv kitsas poolsaar, Sõrve tuletorn ja külastuskeskus; Stebeli rannakaitsepatarei – II maailmasõja aegne militaarobjekt; Tehumardi lahinguväli – II maailmasõja ohvriterohke öölahingu toimumispaik.

12.45 Kuressaare linn – Eesti noorim keskaegne linn, tänapäevane arenev maakonnakeskus, Kuressaare piiskopilinnus – Baltimaade ainus tervikuna ja oluliste ümberehitusteta säilinud keskaegne linnus (muuseumi külastus lisatasu eest omal käel). Lõunasöögivõimalus (palume ette tellida) ja vaba aeg Kuressaares.

16.00 Asume koduteele.Teeme peatuse Eesti tuntuima loodusharulduse – Kaali meteoriidikraatri juures.

Kell 18.10 praam Kuivastust Virtsu. Tallinnasse jõuame u. Kell 21.00.

Majutuskohaks on Hotell Saaremaa, mis asub Mändjalas kuni liivarannaga mere ääres, ümbritsetud kauni männimetsa ja loodusradadega. Hotell on oma teenuste mitmekesisuse ja rahuliku õhkkonna tõttu sobilik puhkuseks ja spaahoolduste nautimiseks nii pere kui sõpradega. Kõikides numbritubades on tualettruum, duširuum, televiisor ja Wi-Fi.

Hind sisaldab

  • Buss Tallinn-Saaremaa-Tallinn, praamipiletid Virtsu – Kuivastu – Virtsu. Vaatamisväärsuste külastust, sh Angla ja Sõrve külastuskeskused ja tuletorn.
  • 1 öö majutus Hotell Saaremaa 2-kohalistes tubades koos hommikusöögiga.
  • Indoneesia muusika ja tantsu kontsert koos buffee õhtusöögiga.
  • Giiditeenus

Soodushinnad!

Hind al. 159.-/inimene

Lapsepilet* kuni 15-aastane al. 119.-/laps

  • Hind kehtib lisavoodile koos 2 täiskasvanuga toas

Lisatasu eest:

  • Lõunasöögid esimesel ja teisel päeval. Hind 12.- söögikord (palume ette tellida).
  • Ühekohalise toa lisatasu 25.-