Indoneesia ringreis

25.november – 11.detsember 2022

Jakarta – Bogor – Bandung – Yogyakarta – Bali

Reisi kava:

25.november

Tallinn – Istanbul 18.40-22.55; 22.oktoober Istanbul– Jakarta 02.40-18.00 +1

26.november

Saabumisel Jakartasse kohtumine giidiga (ingliskeelne), transfeer hotelli. Ööbimine Jakartas.

27.november, Jakarta (hommikusöök, lõunasöök)

Hommikusöök hotellis, Jakarta linnaekskursioon lõunasöögiga. Pärast lõunat bussisõit Jakarta-Bogor. Ööbimine  Bogoris.

28.november, Bogor-Bandung (hommikusöök, lõunasöök)

Pärast hommikusööki hotellis külastame botaanikaaeda – Kebon Raya. See tohutu, maaliline ja rahulik park hõlmab enda all enam kui 80 hektarit. Kebon Raya on asutatud 1817 aastal. Pargis on imelised taimealad, kalatiigid ja ojad, lootose aiad, avatud alad ja muuseum. Jätkame sõitu Puncak’i mägiteedel, möödudes teeistandustest, riisipõldudest ja traditsioonilistest Java küladest. Teel Bundangi on mitmeid imelisi kohti  nende jäädvustamiseks. Bandungi on nimetatud ka “Jaava Pariisiks” kus on segunenud modernne ja ajalooline arhitektuur. Ööbimine Bandungis.

29. november,  Bandung (hommikusöök, lõunasöök)

Peale hommikusööki hotellis sõidame Tangkuban Perahule, 2000 meetri laiuse hõõguva vulkaani juurde (~30km). Jätkame läheduses oleva tee istandusega tutvumist – tee kasvatamine, -korjamine, -töötlemine. Tagasisõit Bandungi. Ööbimine Bandungis.

30.november, Bandung-Yogyakarta (hommikusöök, lõunasöök pakiga kaasa)

Pärast varast hommikusööki transfeer rongijaama. Rongiga 6-7 tunnine sõit Yogyakartasse. Rongi tee kulgeb läbi mägede, kohalike külade ja riisipõldude. Rongijaamast transfeer hotelli. Pealelõuna on vaba omapäi ümbruskonnaga tutvumiseks, nt.Malioboro Street, mis on väga populaarne koht kohalikele ja turistidele poodlemiseks, etendustest osa saamiseks ja söömiseks. Yogyakarta on ainus Indoneesia kuninglik linn, mida ikka veel valitseb monarhia. Yogyakartat peetakse ka kaunite kunstide, kultuuri ja hariduse keskuseks. Ööbimine Yogyakartas.

1.detsember, Borobudur(~42 km) (hommikusöök, lõunasöök)

Hommikusöök hotellis. Ekskursioon Borobuduri – maailma suurimasse budistliku templisse, mis pärineb 9.sajandist ja on UNESCO maailmapärandi nimistus. Seejärel tutvumine Borobuduri ümbruskonnaga ning sõit tagasi Yogyakartasse. Ööbimine Yogyakartas.

2.detsember, Mount Merapi (~28 km) (hommikusöök, lõunasöök)

Hommikusöök hotellis. Bussisõit Kaliunrangi – väike linn Merapi vulkaanilise mäe jalamil. Külastame Ulen Sentalu muuseumi, kus saab ülevaate 15. sajandil valitsenud kuninglikust perekonnast. Jätkame teekonda, et Jeepidega sõita ja näha ühe maailma ohtlikuma vulkaani tagajärgi. Kohtume kohalike inimestaga ja külastame “Sisa Hartaku” muuseumi. Ööbimine Yogyakartas.

3.detsember Yogyakarta- Bali

Lend Yogyakarta – Denpasar. Ööbimine Balil.

3.detsember-10.detsember, rannapuhkus Bali saarel

Rannapuhkus Balil, majutus hotellis hommikusöögiga. Balil viibimise ajal toimub kaks ekskursiooni- üks terve päeva ekskursioon ja poolepäevane.

10.detsember

Hommikusöök hotellis, vaba aeg, õhtul transfeer lennujaama, lend tagasi Eestisse.

Lend Denpasar- Istanbul 21.05-05.20 (+1).

11.detsember

11.detsember Istanbul-Tallinn 09.30-11.45. Kell 11.45 saabumine Tallinnasse.

Reisi lõpp!


Hinnad:

4* hotelli valikul 2795.00 EUR, ühese majutuse lisatasu 700.00 EUR.

5* hotelli valikul 3195.00 EUR, ühese majutuse lisatasu 980.00 EUR.

Hind kehtib ühele kahese majutuse korral.

Reisisaatja:

Reisisaatjaks on Anne Hermlin. Anne on olnud turismiasjaline 25 aastat, mille jooksul on töötanud avalikus ja erasektoris arendaja, konsultandi ja korraldajana. Aasia pisikuga nakatus ta aastal 2008, kui veetis ühe aasta Hiinas. Sellele kogemusele lisandusid uued kiindumised India, Vietnami ja Indoneesia vastu. Anne on ka sertifitseeritud joogaõpetaja.

Infoks:

  • Reisi eest ettemaks 300.-EUR, arve saadetakse ning tuleb tasuda 7 päeva jooksul peale reisi broneerimist. Reisist loobumise korral ettemaksu tagastus 100% kuni 90 päeva enne reisi.
  • Reisipaketi hinnas lennupiletid, lennujaamamaksud, transfeerid, majutus valitud hotellis, toitlustus vastavalt programmile, (H/S-hommikusöök, L/S-lõunasöök, Õ/S-õhtusöök),  programmis olevad ekskursioonid, programmis olevad tasulised sissepääsud, reisisaatja (Anne Hermlin) ja kohaliku profesionaalse giidi (inglise keelne) teenused.
  • Lisatasu eest ühene majutus, reisikindlustus, isiklikud kulutused, jootraha.
  • Fiesta Reisid jätab endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
  • Reisiprogrammis, sh. lennuaegades võib tulla ette muudatusi reisibüroo Fiesta Reisid mitte olenevatel põhjustel.